MUĞLA KAVAKLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 95. Yılı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 95. Yılı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

                  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri sabah saatlerinde Çelenk sunma töreni ile başladı. İlçe Kaymakamlığının önündeki Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi sunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından buradaki tören son buldu. İlçemizde de Temel Eğitim Okulu öğrencileri temsili olarak Makamları ilçe yöneticilerinden devralarak bir süre görev yaptılar.

                   İlçemiz Sadık Göçen Anadolu Lisesi bahçesinde kutlamalara devam edildi. Etkinlikte müzikli ront gösterisi, halk oyunları gösterisi yapıldı. Geleneksel çocuk oyunlarının da oynandığı kutlamalarda Resim şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere Protokol üyeleri tarafından hediyeleri takdim edildi. Kutlamalara Kaymakamımız Sayın Cevat ÇELİK, İlçe Garnizon Komutanı Engin GÜZEL, Belediye Başkanı Mehmet DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet YILMAZ, diğer daire amirleri ve vatandaşlarımız katıldı.

 

23nsan23nsan23nsan23nsan23nsan23nsan23nsan23nsan23nsan23nsan23nsan23nsan 

 

Yeni Mahalle Turgut Özal Bulvarı, Hükümet Konağı, Kat2 Kavaklıdere/MUĞLA - 0 252 592 71 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.