MUĞLA KAVAKLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Coşku İle Kutlandı.

  24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Kaymakamlık Binası önündeki Atatürk Anıtı önünde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet YILMAZ’ın  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini sunması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının Söylenmesi ile başladı. Kutlama Programına Sadık Göçen Anadolu Lisesi Konferans Salonunda devam edildi.  
24 Kasım Öğretmenler Günü Coşku İle Kutlandı.

 

Sadık Göçen Anadolu Lisesi Konferans Salonundaki kutlama programına, Garnizon Komutanı Engin GÜZEL, Belediye Başkanı Mehmet DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet YILMAZ, Daire Amirleri, öğretmenler, emekli öğretmenler, öğrencilerimiz ve öğrencilerimizin aileleri katıldı.Programda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının Söylenmesinin ardından Milli Eğitim Bakanı Sn. Nabi AVCI’nın Öğretmenler Günü’ne dair mesajı okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalardan sonra görev yapmış emekli öğretmenlerimizle yapılan Röportajın gösterimi yapıldı. Son olarak Kişisel Gelişim Uzmanı Enver NUGAY’ın panel vermesi ile buradaki kutlamalar sona erdi.

24 ksm24 ksm24 ksm24 ksm24 ksm24 ksm24 ksm24 ksm24 ksm

Yeni Mahalle Turgut Özal Bulvarı, Hükümet Konağı, Kat2 Kavaklıdere/MUĞLA - 0 252 592 71 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.