MUĞLA KAVAKLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çanakkale Zaferinin 100. Yılında Şehitlerimiz Anıldı

Çanakkale Zaferinin 100. Yılında Şehitlerimiz Anıldı

                   

 

18 Mart Çarşamba günü Kavaklıdere Şehitler Anıtında Çelenk Sunma töreniyle başlayan anma günü Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunması ve  günün anlam ve önemini belirten konuşmanın  J. Üstçavuş Ali YAVUZ tarafından yapılmasıyla  başladı. Kutlamalara Sadık Göçen Anadolu Lisesi Konferans Salonunda devam edildi.

 

Sadık Göçen Anadolu Lisesinde yapılan kutlamalarda Saygı Duruşu v e İstiklal Marşının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma Sadık Göçen Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Cengiz EKİZ tarafından yapıldı. Daha sonra öğrencilerimizin okuduğu şiirlerle ve Şehitlerimizin Biyografisinin sunumu ile devam eden tören Çanakkale Zaferi İle İlgili Oratoryo gösterimi ile sone erdi.

 

Törene İlçemiz Kaymakamı Sayın, Cevat ÇELİK, Garnizon Komutanı Engin GÜZEL, Belediye Başkanı Mehmet DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet YILMAZ, daire amirleri, Şehit ve Gazi aileleri ile vatandaşlar ve öğrencilerimiz katıldı.

 

 

    Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz.

  

18mrt18mrt18mrt18mrt18mrt18mrt18mrt18mrt18mrt18mrt18mrt18mrt18mrt

Yeni Mahalle Turgut Özal Bulvarı, Hükümet Konağı, Kat2 Kavaklıdere/MUĞLA - 0 252 592 71 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.