MUĞLA KAVAKLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİŞLERİM ARTIK DAHA BEYAZ

Kaymakamlığımız öncülüğünde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Toplum Sağlığı Merkezi işbiriğince yürütülen "Dişlerim Artık Daha Beyaz" projesi kapsamında Temel Eğitim düzeyinde eğitim gören 700 öğrencşye diş fırçası ve diş macunu dağıtımı yapılıyor.
DİŞLERİM ARTIK DAHA BEYAZ

          İlçede temel eğitim seviyesindeki öğrencileri diş fırçalama ve ağız hijyeni konusunda bilgilendirmek, Eğitimlerini sağlamak amacıyla başlatılan projede ilk ziyaret Cumhuriyet İlkokuluna gerçekleşti. Bu ziyarete Kaymakamımız Cevat ÇELİK, Garnizon Komutanı Engin GÜZEL, Belediye Başkanı Mehmet DEMİR, İlçe Emniyet Amiri Murat BAHTİYAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet YILMAZ, TSM Başhekimi Haluk TORUN, TSM Müdürü M. Gökhan TAP katıldı.

             Cumhuriyet İlkokulunda yapılan ilk ziyarette ilk olarak Kaymakamımız Cevat ÇELİK tarfından Proje sponsorlarından olan Ak Parti İlçe Başkanı ve Nur Tekno Market´in sahibi Murat BURHAN´a plaket verildi. Bir diğer sponsor olan Belediye Meclis üyesi Muhsin VURAL´a da plaketi önümüzdeki günlerde verilecek. Son olarak Kaymakamımız ve beraberindekiler sınıf ziyareti gerçekleştirerek öğrencilere diş fırçası ve diş macununu dağıttı. Porje kapsamında dağıtımlar diğer okullarda da sürecek.

 

 

disdisdisdisdisdis  

Yeni Mahalle Turgut Özal Bulvarı, Hükümet Konağı, Kat2 Kavaklıdere/MUĞLA - 0 252 592 71 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.