MUĞLA KAVAKLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Coşku İle Kutlandı

İlköğretim Haftası Kutlama Programı Kaymakamlık binası önündeki Atatürk Anıtı önünde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet YILMAZ’ın Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini sunması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının Söylenmesi ile başladı . Kutlama Programına  Cumhuriyet İlkokulunda devam edildi.
İlköğretim Haftası Coşku İle Kutlandı

 

Cumhuriyet İlkokulundaki Kutlama Programımıza Kaymakamımız Sayın Doğan KEMELEK, Garnizon Komutanı Engin GÜZEL, Belediye Başkanı Mehmet DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet YILMAZ, Daire Amirleri ve öğrencilerimizin aileleri katıldı. Programda saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından 4. Sınıf Öğrencileri 1. Sınıf öğrencilerine hoş geldiniz çiçeklerini sundular. Daha sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmalardan sonra program Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin okuduğu şiirlerle sona erdi. Veli, öğrenci ve misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

Kaymakamımız Sayın Doğan KEMELEK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet YILMAZ ve Protokol üyeleri ile birlikte Cumhuriyet İlkokulunda sınıf ziyaretlerinde bulunulduktan sonra kutlama programı sona erdi. İlköğretim Haftası kutlamaları hafta boyunca devam edecek.

 

İlçemiz 122 Okul Öncesi, 535 İlkokul,  567 Ortaokul, 555 Lise toplamda 1779 öğrencisi ve 155 Öğretmen/İdareci ile 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılına başladı.

 

Yeni Öğretim yılının öğrencilerimize, Öğretmenlerimize, velilerimize ve tüm milletimize hayırlı olmasını dileriz.

sadsadsadsadsadsadsadsad

 

Yeni Mahalle Turgut Özal Bulvarı, Hükümet Konağı, Kat2 Kavaklıdere/MUĞLA - 0 252 592 71 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.