MUĞLA KAVAKLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü

         Bağımsızlığımızın simgesi olan İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilişinin 94. Yılı kutlamaları ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinlikleri Sadık Göçen Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü

     İlçemiz Kavaklıdere Anadolu Lisesinin hazırladığı program Sadık Göçen Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştiridi. Günün anlam ve önemini belirten konuşma Sadık Göçen Anadolu Lisesi Müdürü Zeki ADIGÜZEL tarafından yapıldı. Öğrencilerin okuduğu Şiirler ve hazırlanan sunumlardan sonra İstiklal Marşı’nı güzel okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Öğrencilerin hazırlamış olduğu İstiklal Marşı konulu oratoryo gösterisi ile anma töreni sona erdi.

 

         Sadık Göçen Anadolu Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen anma törenine; Kaymakamımız Cevat ÇELİK, İlçe Garnizon Komutanı Engin GÜZEL, Belediye Başkanı Mehmet DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet YILMAZ, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

12mart12mart12mart12mart12mart12mart12mart12mart12mart12mart12mart  

Yeni Mahalle Turgut Özal Bulvarı, Hükümet Konağı, Kat2 Kavaklıdere/MUĞLA - 0 252 592 71 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.